teisipäev18. juuni 2024

Karavanisaatest tuttavad naised keeravad nüüd raadiosaate rooli

2. juuni 2024
Raadio Duo

Raadio Duo alustas suure suveprogrammiga, mis toob muuhulgas eetrisse telesaatest ”Kolm naist karavanis” tuttava trio kooseisus Kristel Aaslaid, Eeva Esse-Sõõrumaa ja Carola Madis. Sündinud on esimene raadio, mille kütuseks on puhas girl-power!

Kristel, Eeva ning Carola jagavad eetrit tööpäeviti kell 14-18 programmis ”Tere ummikust!”. Igal tööpäeval kella 10-14 rõõmustab kuulajaid varem Raadio Elmar nädalavahetuse hommikuid vedanud Kristiina Kraus saates ”Sinu päev”.

”Eesti raadiomaastik saab nüüd lõpuks ometi vajaliku annuse girl-powerit,” ütles Kristiina Kraus. ”Meiega läheb päev kiirelt ja lõbusalt, olgu ilm milline tahes.”

Läbi kõigi nende tundide saavad oma sõna öelda ka kuulajad, sest iga päev lahatakse mõnda suuremat teemat, millest inimesed ikka ja jälle räägivad – olgu see siis suhetest, tervisest, reisimisest või mõnest valdkonnast. Stuudioga saab ühendust läbi WhatsAppi rakenduse numbril 5722 0022, kuhu on võimalik jätta nii tekst- kui häälsõnumeid.

Raadio Duo leviala laienes, sel suvel on jaama programm kuulda ka FM-sagedustel Harjumaal, Ida-Virumaal ning Pärnumaal. Samuti jätkab Duo Viljandi- ja Põlvamaal ning digiraadio DAB+ testsagedustel.

Raadio Duo keskendubki programmis väga palju levipiirkonna kohalikele uudistele, mis tihti üleriigilisse meediasse ei jõua, ent on ometi inimeste jaoks väga olulised. Neid edastades teeb jaam koostööd Postimehe maakondlike väljaannetega.

Koostöö Postimehega on eetrist kuulda ka nädalavahetuste hommikutel, kui kell 10 on eetris podcastidena populaarsust kogunud saated ”Naistejutud” ja ”Oma tuba, oma luba”. Veel leiab eetris koha regulaarne raadiomäng, kus kuulajad saavad ära arvata erinevaid helisid ja õige vastuse korral võita rahasumma, mis on nö panka kogunenud. Iga vale vastuse puhul kasvab võidufond 20 euro võrra.

Muusikaliselt jätkab Raadio Duo endiselt hoogsa popmuusikaga erinevatest ajastutest. Jaama eesmärgiks on jätkuvalt hoida inimeste tuju kõrgel, et päev mööduks muretult ja kiirelt.

2. juuni 2024
Raadio Duo